محصولات

اجاره دستگاه پرس هیدرولیک

مجموعه پیشگام صنعت لاستیک البرز در نظر دارد جهت رونق تولید قطعات لاستیکی پرسی و همچنین توجه به کسب و کارهای داخلی به اجاره دستگاه پرس هیدرولیک پرداخته و هزینه خرید آن را برای مجموعه‌‌های مختلف کاهش دهد.

تولید قطعات سیلیکونی

در صنعت، کمتر دستگاه یا مکانیزمی وجود دارد، که در آن از قطعات لاستیکی و سیلیکونی استفاده نشده باشد. از آنجایی که سفارش تولید قطعات سیلیکونی و لاستیکی در صنعت کشور روز به روز در حال افزایش است و نیاز مبرم صنایع به تولید این قطعات بیش از گذشته می باشد.

کامپاند لاستیکی

ساخت و تولید کامپاند لاستیکی به نوع و نحوه طراحی و فرمول بندی مواد شیمیایی به کار رفته در آن و همچنین کائوچو بستگی دارد. کامپاند لاستیکی در صنعت کاربردهای بسیار مختلفی دارد از جمله این کاربردها می توان به قطعات گوناگون، مانند مانتینگ ها، انواع شیلنگ های سوخت، رادیاتور، روغن هیدرولیک، انواع قطعات گردگیر و فرش های لاستیکی، ریلی و... اشاره کرد.

درز انبساط پل

درزهای انبساط پل اجزای غیر سازه‌ای محسوب می‌شوند که با فراهم کردن سهولت در عبور و مرور، بر روی درز بین قطعات دال و عرشه پل اجرا می‌شوند.

بالشتک الاستومری

تکیه ­گاه­ الاستومری اِلمانی است که بین دو جزء از سازه قرار داده می­شود (برای مثال بین پایه پل و عرشه در پل­ ها) که باعث کاهش نوسان سازه فوقانی شده و میزان حرکت ناشی از زلزله را نیز کاهش می­دهد.

ضربه گیر لاستیکی

لرزه گیرهای لاستیکی انرژی را جذب و با رها سازی انرژی به شکل های مختلف ارتعاشات را مهار می کند. به دلیل این ویژگی های ضربه گیری اغلب لرزه گیر یا ضربه گیرهای های لاستیکی برای مهار ارتعاشات و لرزشهای ناشی ماشین آلات و دستگاههای الکترونیکی به کار می روند.